محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

ثبت نام در ریماریچی

اطلاعات شخصی
اطلاعات ورود

* فیلدهای الزامی

درباره ریماریچی

درباره ریماریچی

شرکت ریماریچی فعالیت خود را از سال 2003 در کشور ترکیه آغاز نموده و در سال 2007 با ثبت رسمی این برند به صورت حرفه ای وارد صنعت پوشاک گردید. شرکت ریماریچی علاوه بر تولید انواع لباس های زنانه، تأمین کننده اجناس شرکت های دیگر بوده و همچنین با در دست داشتن سیستم گسترده فروش زنجیره ای پخش تولیدات بسیاری از شرکت های معتبر ترکیه را بر عهده دارد.

هدف شرکت ریماریچی تولید و عرضه پوشاک با قیمت مناسب و کیفیت عالی و همچنین متناسب با فرهنگ کشور عزیزمان بوده و سیاست کاری شرکت، کسب رضایتمندی مشتریان به هر نحو ممکن می باشد. بر همین اساس تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

چشم انداز آینده ما افتتاح حداقل یک فروشگاه در هر شهر و ارائه لباس ها و مدل های روز دنیا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. از آنجایی که مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد و از همه مهم تر کمبود وقت، لذت خرید را تحت الشعاع قرار داده است، شرکت ریماریچی در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه شبکه فروش خود و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی ورود به دنیای تجارت الکترونیکی را در دستور کار خود قرار داده و اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود نموده است تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش و راحت برای مشتریان پرمشغله در عصر ارتباطات باشد.

 تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال به عنوان هدیه برای دیگران، تنها گوشه ای از خدماتی است که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

شما بدون اتلاف وقت و در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار و ...) قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

شرکت ریما ریچی آماده همکاری با فروشگاه ها و مزون های سراسر کشور با شرایط بسیار ویژه می باشد. در صورت تمایل به همکاری از صفحه درخواست نمایندگی بازدید فرمایید.