محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

ثبت نام در ریماریچی

اطلاعات شخصی
اطلاعات ورود

* فیلدهای الزامی

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان

شرایط و مدت زمان تعویض کالا

2 روز تضمین تعویض کالا، ویژه ی مشتریان ریما ریچی

مشتریان ریما ریچی برای برگشت کالای خریداری شده تا 2 روز پس از خرید فرصت دارند. در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، ریما ریچی کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود. چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد، مشتریان ارجمند دو انتخاب خواهند داشت؛
1- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
2- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی
لازم به توضیح است که در هر دو حالت هزینه کالای تعویض شده به عهده شرکت ریما ریچی می باشد. جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن و یا ایمیل ثبت شده در قسمت تماس با ما در وب سایت، به خدمات پس از فروش شرکت ریما ریچی اطلاع داده شود.

شرایط تعویض کالا

1. مشتری باید ظرف 2 روز پس از دریافت کالا، نسبت به اعلام ایراد کالای خریداری شده اقدام کند.
2. ایراد می بایست به تأیید کارشناسان ریما ریچی برسد.
3. ایراد ناشی از استفاده ی نادرست از کالای خریداری شده، و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
4. چنانچه ایراد مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ی ارسال بر عهده ی خریدار است.
5. بارکد محصول مخدوش نشده باشد.
6. محصول خریداری شده مورد استفاده قرار نگرفته و همراه فاکتور ارسال شود.

روش های ارسال

1) ارسال رایگان در سراسر کشور

تحویل رایگان ریما ریچی ویژه ی سفارش های با محل تحویل سراسر کشور. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز امکان ارسال دارند. همچنین، سفارش‌هایی هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف ریما ریچی با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

2) ارسال با پیک موتوری

ارسال با پیک موتوری فقط در شهر تهران صورت می گیرد و هزینه ی آن به عهده ی خریدار می باشد.

3) ارسال از طریق تیپاکس

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق تیپاکس بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 3 روز کاری می باشد و هزینه آن به عهده خریدار می باشد.

4) ارسال از طریق پست

سفارش هایی که محل تحویل آنها خارج از شهر تهران است، با استفاده از سرویس پست نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 4 روز کاری می باشد.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید: http://itemtracking.post.ir